-
         
 
Hakkımızda

Cenk Endüstri Vana ve Kontrol Sistemleri olarak , Türkiye'de tescilini almış olduğu FLUCON markasıyla her türlü akışkan ortamı için proses kontrolüne yönelik 15 yıllık mühendislik tecrübesiyle komple çözümler sunmaktadır.

Ana ürünler ; Pinomatik elektrik, hidrolik aktuatörler ve bunların aksesuarları (switch kutuları, pozisyonerler, yön valfleri) kelebek, küresel, bıçaklı, glob, sürgülü vanalar, kontrol vanaları, çekvalfler, emniyet ventilleri ve basınç düşürücüler.

Ana çalışma sektörleri ; Endüstriyel fabrikalar (petro kimya, kimya, gıda, çimento, kağt, ilaç vs) arıtma, denizcilik ve taahhüt firmalarıdır.

Bunun yanı sıra şirket, PLC yazılım ve kontrol panoları da dahil olmak üzere proses otomasyonuna yönelik komple çözümler sunmaktadır.

 
 
Vizyonumuz
Sektörümüzde kısa dönemde pazarda rakiplerimiz arasında en güvenilir, en sistemli çalışan ve hizmet veren bir kuruluş olmaktır.
 
 
Misyonumuz
Bilgiyi ve öğrenmeyi temel alarak verileri paylaşan, değerlendiren, yeniliklere ve yaratıcılığa önem veren, iletişim kuran, fikirlerini ifade eden, tüm kaynaklarını verimli şekilde kullanarak topluma ve çevreye saygılı, duyarlı, ilke ve öz değerlerimize bağlı kalarak, takım ruhu ile hedeflerimze ulaşmak temel görevimizdir.
 
 
 
 
 
 
 

8. İRAN Uluslararası Isıtma, Soğutma ve Havalandırma Fuarı

6 - 9 Ekim
Tahran / İRAN

Salon 10
Stand A/12

Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır.
MERCAN WEB TASARIM